10 подарунків, які принесуть вам невдачі: не приймайте їх та не даруйте самі

Годинник

Згідно з прикметами, дарувати годинник — до швидкої розлуки з людиною, якій ви його піднесли. Ви навіть самі не помітите, як почнете віддалятися один від одного. Начебто все йшло добре, але тут ви перестаєте спілкуватися і взагалі пропадаєте з поля зору один одного. А ось китайці, до речі, стверджують, що годинник немов відраховує час, відведений тому, кому ви їх даруєте. Тому жителі цієї країни вже точно не зрадіють подібному презенту, інформує Ukr.Media.

Книга

І хоча багато хто стверджує, що саме книга — найкращий подарунок, повірте, що це зовсім не так. Точніше, такий презент підходить далеко не всім. Так, наприклад, у жодному разі не можна дарувати друковану продукцію (навіть ту ж «Камасутру») подружжю, інакше це може призвести до зрад і скандалів в сім’ї.

Посуд

Кухонне начиння символізує домашнє вогнище і благополуччя, тому воно повинне бути цілим і чистим. Якщо раптом ви вирішили піднести, скажімо, молодятам, набір ультрамодного посуду, тоді покладіть в нього акуратно кілька монеток. Інакше ви ненароком накликаєте на цю сім’ю горе і безгрошів’я.

Колючі предмети

Ножі, ножиці, шаблі та іншу холодну зброю теж рекомендується виключити зі списку того, що можна піднести в якості подарунка. Вважається, що колючі предмети несуть в собі великий потік негативної енергії і здатні приректи на нещастя не тільки того, кому ви їх подарували, але і всіх мешканців будинку. І якщо ви не хочете потім вислуховувати, що у людини раптом все пішло шкереберть, тоді придумайте їй більш цікавий і безпечний варіант подарунка.

Дзеркало

Наші предки з побоюванням ставилися до дзеркал і вважали їх чимось містичним. Вони вірили, що цей предмет здатний зберігати не тільки гарну енергетику, але і погану, а також може передавати її іншим людям. Тому щоб ненароком не забрати собі чужі страждання і невдачі, краще не приймайте в дар дзеркало і намагайтеся не дивитись в чуже.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не ігноруйте птахів і метеликів, що б’ються у вікно — народні прикмети підкажуть, як це розуміти

Гаманець (або портмоне)

Що стосується гаманця або портмоне, то його не рекомендується дарувати або приймати в подарунок. Інакше ви ризикуєте втратити фінансове благополуччя і на деякий час залишитися без джерел доходу. Але якщо ви все одно вирішили дарувати саме цей аксесуар, тоді покладіть в нього нерозмінну монетку (китайська монета на удачу теж підійде для цієї мети), яка нейтралізує дію негативної енергії і стане своєрідним магнітом для грошей.

Гроші

Не даремно у деяких народів дарувати гроші вважається поганим тоном. Згідно з багатьма прикметами, підносячи такий щедрий дар, ви немов передаєте іншій людині все своє благополуччя і удачу. Тому не дивуйтеся, якщо незабаром ваші гроші почнуть немов витікати крізь пальці, а той, кого ви облагодіяли, раптом почне стрімко багатіти. Краще не спокушати долю і більш вдумливо підходити до вибору презентів.

Прикраси з перлами

Дивно, але до списку небажаних презентів потрапили і розкішні перли. Вважається, що ця коштовність символізує сльози невтішних вдів, а значить може принести з собою важкі випробування, втрати, смерть близьких людей та інші неприємності. Тому і рекомендується прикраси з перлами купувати самостійно, а не приймати в якості подарунка від кого б то не було.

Хустка

У самій хустці, якщо, звичайно, вона не носовий, немає нічого поганого. А ось ту, що призначена для утирання сліз, слід виключити зі списку можливих подарунків. Вся річ у тім, що ця річ символізує втрати і неприємності, тому вважається, що як тільки ви підносите її людині, ви немов передаєте їй всі прикрощі і негаразди, які тільки у вас були. Шийних або головних моделей це не стосується, вони цілком доречні і актуальні.

Ліки або медичні прилади

Здавалося б, кому прийде в голову підносити в якості подарунка ліки або інші предмети, пов’язані з медициною? Однак були й такі прецеденти. Згідно з прикметами, такі речі не тільки будуть нагадувати людині про її хворобливий стан, але і можуть мимоволі спровокувати погіршення самопочуття і залучити нову важку недугу. Тому якщо ви бажаєте здоров’я людині, у жодному разі не підносите їй медичні препарати.