“Більше не білявка”: Ірина Білик показала кардинально новий імідж – своєрідно переживає розлучення з коханим

Ірина Білик завжди любила епатувати своїх прихильників неординарними образами. Зірка ніколи не боялася експериментів — тож за більш ніж 20 років кар’єри встигла побути й блондинкою, й брюнеткою, й рудою. І ось сучасна Білик знову зважилася на нові зміни в іміджі.

Ірина Білик переживає зараз не найкращий період у своєму житті — декілька місяців тому артистка оголосила про розлучення зі своїм чоловіком — російським режисером Асланом Ахмадовим. Пара прожила разом майже шість років, у шлюбі народився син Табріз, однак навесні подружжя розірвало стосунки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перша дружина Арсена Мірзояна більше не ховається в тіні: Анна Мірзоян нагадала, чим краща за Тоню Матвієнко

Причиною розлучення виконавиця називає той факт, що вони практично перестали бачитися з коханим. Разом з Асланом вони жили на дві країни — Білик в Україні, Ахмадов — у Росії, де концентрувалася уся його робота. Останнім часом чоловік взагалі не приїжджав до сина та дружини, усе спілкування проходило через інтернет, тож Ірина зважилися розірвати шлюб.

Ірина Білик і Аслан Ахмадов з сином Табрізом
Ірина Білик і Аслан Ахмадов з сином Табрізом

Артистка зізнається, що їй вдалося зберегти теплі та дружні стосунки з батьком її дитини. Та й взагалі, вона вміє розлучатися на тому етапі, коли ще можливо розійтися спокійно, без скандалів та образ в сторону колишніх. Зірка естради навіть називає це своєю суперсилою.

Ще одна суперсила Ірини — не боятися нічого нового та експериментувати з власною зовнішністю. Її прихильники з початку кар’єри пам’ятають співачку і руденьку, і темненьку, а не лише блондинкою. Цього разу Білик наважилася на ще одну сміливу зміну зачіски.

У своєму особистому блозі артистка поділилася фотографією, на якій вона позує у яскраво-зеленому наряді, кольорових окулярах та з кучерявим русим волоссям.

Ірина Білик кардинально змінила імідж
Ірина Білик кардинально змінила імідж

Трендові афрокучері сподобалися прихильникам 51-річної зірки. У коментарях коментарі мережі відзначили, що Ірина залишається жіночною та неповторно стильною у будь-якому образі, а сміливість до подібних експериментів лише підкреслюють її індивідуальність.

Джерело