Блогер зі США організував реальну Гру в кальмара

Учасники змагалися за виграш у 456 тисяч доларів. Під час проекту ніхто з них не постраждав.

 Блогер-мільйонник зі США Джиммі Дональдсон (MrBeast), який має 76,4 мільйона підписників у YouTube, відтворив південнокорейський серіал Гра в кальмара.

У проекті ніхто не постраждав, повідомляє The New York Post

У варіанті гри на виживання, який запропонував Дональдсон, 456 учасників змагалися за винагороду в 456 тисяч доларів. Безпечна реконструкція популярного серіалу Netflix коштувала блогеру 3,5 мільйона доларів, з них 2 мільйони пішли на створення локацій та 1,5 мільйона – на призи. 

Крім суми виграшу для переможця, MrBeast виділив по 2 тисячі доларів кожному гравцеві і 10 тисяч доларів — тому, хто посів друге місце. Під час змагання були ті самі дитячі корейські ігри, які глядачі побачили в оригінальному серіалі. 

Наголошується, що «ліквідовані» гравці не гинули, а просто вибували. На учасниках була «бездротова вибухівка», наповнена фальшивою кров’ю, яка «вибухала» під час програшу.

Тоді як під час перетягування каната і на скляному мості люди падали в яму з піною. 

Як пише видання, ініціатива блогера сподобалася не всім. MrBeast почали звинувачувати в тому, що він відтворив гру, яка пропагує експлуатацію бідних людей багатими.

Джерело