Чому Алла Мазур роками приховує чоловіка в тіні та що про нього відомо: видний і статний красень

Особисте життя Алли Мазур — справжня таємниця для прихильників, втім, вдалося знайти її потенційного чоловіка.

Алла Мазур. Ця ведуча – справжня легенда українського телебачення. Знаменитість ототожнюють ще з тими часами, коли з екрану не боялися казати правду, а ведучі були окрасою кадру.

Унікальний кадр: Алла Мазур у перших випусках ТСН.

У 1997 молода рудоволоса артистка стала обличчям студії ТСН і разом з нею жінка виросла у народну улюбленицю.

Хто взяв заміж Аллу Мазур?

Тривалий час вважалося, що Алла – незаміжня. До тих пір так думали прихильники, поки у знаменитості не з’явилася дитина. Одразу почали гадати: хто ж батько сина ведучої?

Алла Мазур та її син
Алла Мазур та її син

Втім, хлопчик підріс та у нього з’явилися спільні риси обличчя з відомим телевізійником – Робертом Опалеником. Саме з ним Мазур бачили на більшості світських заходів.

Алла Мазур та Роберт Опаленик. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перша дружина Арсена Мірзояна більше не ховається в тіні: Анна Мірзоян нагадала, чим краща за Тоню Матвієнко

Хто такий Роберт Опаленик?

Роберт – справжній ветеран праці телеканалу “1+1”. На “плюсах” він з’явився ще у далекому 2000 році та зайняв позицію шеф-редактора “ТСН-тиждень”. Сам Бог велів йому стати у руля новин, адже з дитинства чоловік дивився європейські випуски новин та марив телебаченням. Навчався в одному з найбільш престижних навчальних закладів країни – Києво-Могилянській академії. Здобув диплом журналіста.

Робент Опаленик у молодості. Фото взято на просторах мережі.

Сам Опаленик походить з Закарпаття. Має брата, який теж виявився дуже творчою людиною. Чоловік співав у філармонії, в Ужгороді.

Попри роботу на ТБ, чоловік веде непублічне життя. Щодо дітей – все тримає Роберт у таємниці. Відомо, що чоловік має племінників.

Джерело