До Алли Пугачової: як виглядали усі жінки Максима Галкіна, скільки їх було та що він так довго приховував

В житті Примадонни було багато чоловіків, але її найбільшим коханням став Максим Галкін. Попри те, що парою вони стали, коли гуморист був ще дуже молодим, та й сам від жартував, що дівчата ніколи не були у нього в пріоритеті, до Алли Пугачової в Галкіна нього були інші жінки.

Максим Галкін став популярним завдяки своєму багатосторонньому образу. Публіку підкорив освічений молодий чоловік з неабияким талантом до пародії над знаменитостями і політиками. Після новини про роман з Аллою Борисівною його кар’єра ще більше пішла в гору. Закохані навіть записали спільну пісню “Будь или не будь”. Та Пугачова не була першим коханням артиста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Анастасія Приходько вперше показала свого чоловіка публіці: високий красень з упевненим спокійним поглядом

Вперше Максим закохався у школі в свою однокласницю Юлію Бусиль. З нею він сидів за однією партою. Шкільні стосунки не переросли у щось серйозне, однак залишили в пам’яті обох лише найтепліші спогади.

Перше кохання Максима Галкіна
Перше кохання Максима Галкіна

В нульових герой статті познайомився з колегою по цеху Анастасією Чернобровіною. Ведуча одразу зачарувала гумориста, тож він почав до неї залицятися. Подейкували, що Максим дарував їй дорогі подарунки, водив у найкращі ресторани. Ходили навіть чутки про весілля, але зрештою цей союз швидко розпався. Анастасія зізнавалася, що Галкін – чудова і талановита людина, проте героєм її роману йому стати не вдалося.

Алла Пугачова відпугнула Анастасію Чернобровіну від Максима Галкіна
Алла Пугачова відпугнула Анастасію Чернобровіну від Максима Галкіна

Варто зазначити, що саме у той період Максим почав спілкуватися з Примадонною. За чутками, у 2001 році Алла Борисівна на одній зі зйомок зайшла в гримерку до Чернобровіної, аби поговорити з нею тет-а-тет. Після цього Анастасія зникла з життя Галкіна.

Крім того, в артиста могла бути швидкоплинна інтрижка з фотографинею Оленою Галіциною. Вони разом їздили у відрядження до Білорусі, жили у сусідніх номерах та весело проводили час. Втім, обидва заперечують романтичні стосунки.

Усі жінки Максима Галкіна до Алли Пугачової – Олена Галіцина
Усі жінки Максима Галкіна до Алли Пугачової – Олена Галіцина

Джерело