Донька Олі Полякової була терміново госпіталізована: дівчинка прикута до ліжка, а мами поруч немає

У родині Олі Полякової підростає дві прекрасних доньки — Марія та Аліса. Обидві добре знайомі з шоу-бізнесом та звикли до активності аудиторії по відношенню до них. Старша спадкоємиця співачки вже пробує себе у ролі співачки та блогерки, і збирає перші негативні відгуки про свою творчість.

Цей рік став дуже важливим для старшої доньки відомої української співачки Олі Полякової. Марія Полякова розпочала музичну кар’єру та створила гурт, з яким вже виступає перед публікою. Тексти пісень викликали неоднозначні емоції в аудиторії, яка не очікувала почути від доньки Суперблондинки нецензурну лексику та нестандартний вокал. Тому за життям молодої дівчини слідкує все більше і більше користувачів мережі.

До речі, Оля Полякова також зізнавалася, щоб була не готова почути з вуст доньки непривабливі тексти до композицій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вагітна Настя Каменських більше не ховає круглий живіт і правду: зірка відповіла, коли народить Потапу маля

Марія Полякова потрапила до лікарні

Нещодавно 17-річна співачка опублікувала в своєму акаунті в Tik Tok новий ролик, який був знятий в лікарні. На відео Маша лежить на лікарняному ліжку, а до її тіла приєднані різні медичні трубки. Що саме сталося з блогером поки не відомо. Маша вирішила тримати це в таємниці. Однак на відео видно, що дівчина почувається добре: може записувати ролики в соціальні мережі і підспівувати.

Варто відмітити, що мама дівчини нічого не прокоментувала стосовно стану своєї доньки і більш того відпочиває у заміському маєтку разом з Алісою. Складається враження, що проблеми зі здоров’ям старшої доньки її аніскільки не хвилюють. Цілком імовірно, що госпіталізація була плановою, але з огляду на відсутність навіть натяків на це, важко віриться у такий розвиток подій.

Сподіватимемося, що у Марії не має нічого серйозного, і дуже скоро вона повернеться до родини і на сцену. Тим паче, що на носі у неї вступ до іноземних навчальних закладів, які потребують подачі документів якраз восени.

Джерело