Допоможуть виспатися та позбутися зайвої ваги: 5 корисних напоїв

Якщо ви відчуваєте втому, не можете налагодити баланс з вагою, тоді варто звернути свою увагу на такі напої. Вони принесуть тільки користь вашому організму.

Молоко

Всього лише склянка молока (не важливо гарячого або холодного) здатний поліпшити сон. Це все завдяки триптофану і кальцію, які містяться в ньому. Молочний білок казеїн повільно засвоюється і допомагає організму будувати м’язові волокна всю ніч, а на ранок не хочеться сильно їсти.

Виноградний сік

Невеликий стакан 100-процентного виноградного соку може допомогти впоратися з жировим прошарком і сном. Вчені проводили дослідження і з’ясували, що виділення інсуліну під час сну регулює циркадні ритми. Також корисні речовини містяться в шкірці винограду. Ресвератрол перетворює білу жирову тканину в буру, яка без праці виводиться з організму.

Ромашковий чай

Цей заспокійливий напій діє і як легкий седативний препарат. Він підвищує температуру тіла, тим самим чином підштовхуючи його до занурення в сон, тому що уві сні температура тіла падає.

Кефір

Це ціле джерело корисних бактерій для травлення. Напій допомагає засвоювати вітаміни і мінерали більш ефективно.

Коктейлі з соєвим протеїном

Вони містять амінокислоту під назвою триптофан. Він сприяє виробленню гормону сну — мелатоніну. А ще речовина знижує рівень кортизолу, що допомагає боротися з жировими відкладеннями.

Джерело