Гороскоп на 01 грудня 2021 — що обіцяють астрологи

Овен

Овни можуть вибрати цей день для візитів, відвідування установ і організацій. Перешкоди до переміщень і контактів будуть зняті або мінімізовані. День допомагає навести порядок, прояснити ситуацію, а якщо обставини не піддаються повному контролю, то уточнити доступні варіанти, альтернативи. Не варто відкладати візування документів, пов’язаних з навчанням, партнерством, виїздом за кордон, з будь-якими довгостроковими домовленостями. Бажано проявити допитливість в ключових правових питаннях, інформує Ukr.Media.

Телець

Тельці можуть присвятити цей день своїм потребам, а в інших справах виходити із самопочуття. Сьогодні у вас буде час глибше вникнути в недавні події, оцінити з гідністю подарунки фортуни, витягти все можливе з позитивних ситуацій. Про те, що ви зробили все, що в ваших силах, просигналить внутрішнє почуття задоволення. Наприкінці дня активізуються інформаційні канали. Не виключені вісті з роботи, чиєсь прохання. Може прийти офіційне повідомлення, деталізація рахунків або інший документ.

Близнюки

Близнюків чекає матеріальна або моральна винагорода. Ви можете отримати задоволення від доброї справи або роботи, в яку вклали душу. Можна вдало прилаштувати вихованця, продати стару річ. Можливі і більш відчутні бонуси: допомога від родичів, вигода від вкладів і вкладень, дохід від основної або побічної професії. Удача, компенсація, поповнення рахунку, прибуток вірогідні в останній момент.

Рак

Раків чекає сприятлива смуга, але не варто відразу кидатися у вир задоволень. Зірки радять почати з уточнення пріоритетів і особистої ролі в подіях. На початку дня бажано дотримуватися помірності і бути самокритичнішими. Не завадить поглянути на себе чужими очима, дати чесну оцінку своїм професійним здібностям, партнерським заслугам, творчому потенціалу, стану здоров’я, краще розібратися в своїх справжніх почуттях, смаках, потребах, правах, фінансових можливостях.

Лев

Раціональний підхід до справ сьогодні неможливий або утруднений. Велика ймовірність відхилитися від курсу і закинути повсякденні обов’язки під впливом бурхливих спонтанних емоцій. Під напором внутрішніх переживань ви здатні зробити вельми несподіваний і нелогічний вчинок. Багато Левів самі не зможуть пояснити собі, чому вчинили так чи інакше. Можливий прихований бунт проти національних традицій, неприйняття стандартних цінностей. Деякі представники знаку гостро відчують моральний тиск сім’ї.

Діва

Сьогодні Діви на гребені удачі, можуть діяти відповідно до своїх переконань і морального компасу. Переконаність у своїй правоті і віра в свої ідеали допоможуть вам у найбільш сумнівній і «слизькій» ситуації. Реалізм і прагматизм в цю добу уживаються з інтересом до нематеріальних цінностей. Поряд з економічними питаннями, вас можуть залучити ідеологічні та наукові теми, аспекти духовного розвитку.

Терези

День почнеться з приємного відчуття свободи. Можливий короткий приплив ентузіазму, приплив фізичної енергії. Друга половина дня змусить вас звернути увагу на ваш поточний матеріальний стан (покупки, розрахунки, борги, фінансові плани). Будьте економні, але не втрачайте можливість купити необхідну річ, про яку давно мріяли. Господарським і ощадливим Терезам в цей час нема про що турбуватися, а ось недбалі і неакуратні представники знаку будуть пожинати плоди своєї марнотратності.

Скорпіон

Скорпіонам сьогодні стане в нагоді акуратність у фінансових справах, а також в спілкуванні в цілому. Зірки радять перевіряти інформацію, рекомендують виключити випадкові угоди і контакти з сумнівними джерелами. Можна помилитися при продажу або обміні. Окремі дрібні удачі цього дня «вийдуть боком» або виявляться не так вже й важливі. Не варто обіцяти того, що ви не в силах виконати. Небажані покупки.

Стрілець

Сьогодні Стрільці схильні сприймати все емоційно. Можливий таємний пильний інтерес до переданого в інші руки проєкту, до групи, яку ви покинули, або людини, з якою ви порвали. Не виключений жаль про прийняте рішення. Зірки радять не піддаватися коливанням і емоціям, починати шукати нову ідею, сім’ю або притулок. У рутинній області, день підходить для роботи над особливо складними ділянками, де необхідні турбота про безпеку, ретельна перевірка, ювелірне шліфування результату.

Козоріг

Плани Козорогів поки реалізуються лише частково. Вам може бути прикро, що ніяк не збуваються найголовніші ваші надії (наприклад, не з’являється рівновага у відносинах з потрібними людьми). Ви можете не подобатися саме тим, хто вам щиро симпатичний і з ким ви хотіли б тісно співпрацювати в майбутньому. Можливо, це завдання зараз просто не має рішення. Якщо вам важливо залишитися переможцем, зробіть акцент на комунікаціях будь-якого роду, на обміні знаннями, нестандартними ідеями, корисною інформацією.

Водолій

Ваші слова і вчинки дадуть хороший результат, якщо ви дієте одноосібно. На жаль, Водолії в цей день не в усьому вільні. Ви можете бути залежні від чужих думок і примх, при цьому компроміс буде утруднений. Не виключені розбіжності з партнером або начальством за старих принципових питань, заздрість у творчому середовищі. Каменем спотикання можуть виявитися організаційні або професійні проблеми. Вашій волелюбній натурі буде корисніше дотримання шаблонів і приписів.

Риби

Цей день Рибам варто використовувати для наведення порядку в особистому просторі, а також у своїх планах, думках і почуттях. Сприятливі наслідки даної процедури не змусять себе чекати, а головним з них стане ваша здатність чинити опір спокусам. При цьому не все вам вдасться зробити відразу: деякі питання зажадають уточнення, додаткових роздумів і навіть екскурсу в минуле.