Гороскоп на 12 грудня 2021 — що обіцяють астрологи

Щоденний гороскоп для кожного знаку Зодіаку.

Овен

Намагайтеся піти від конфліктних ситуацій і себелюбного настрою. Поганий час для спільних фінансів, спільних справ, аліментів, отримання спадщини. Нові справи краще не починати. Небезпеку несуть гострі предмети, зброя, вибухові речовини, електроапарати, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні активно працює ваша уява. Ви можете інтуїтивно передбачити деталі віддаленого майбутнього або передбачати хід поточних подій. Деякі Тельці проявлять непогані літературні здібності. У цей день бажано спілкуватися з однодумцями, яким не потрібно розтлумачувати кожну фразу. В якості допомоги ви отримаєте цікаву інформацію або несподіване співчуття, а ось на енергійні вчинки інших людей краще не розраховувати. Варто привести в порядок документи, різні записи, адресну книгу.

Близнята

День допомагає Близнятам не обмежуватися вузькими цілями і бачити світ в приємних фарбах. Навіть якщо обставини змусять сидіти вдома або в офісі, серед рутини і нудьги знайдеться віддушина. «Світлом у віконці» може стати любов, новий цікавий творчий процес, зіткнення зі світом прекрасного. Настрій підніме косметична процедура, красивий аксесуар, тонкий аромат. Добре вибирати заняття, пов’язані з естетикою і дизайном, наприклад, гармонізувати простір за рахунок деталей інтер’єру.

Рак

У Раків на першому місці можуть виявитися великі придбання, вкладення або інші стратегічні плани. Може з’явитися можливість вирішити питання з будинком, житлом, отримати кредит, аванс, бонус, додаткове фінансування, палаючу турпутівку в бажане місце відпочинку або поправки здоров’я. У батьків можливі великі надії і грандіозні задуми, пов’язані з дітьми. У творчих натур дозріє або намітиться новий креативний проєкт, в перспективі обіцяє прибуток, популярність або інші вигоди.

Лев

Цей день Леви присвятять рутині. Багатьом Левам доведеться врахувати Професійний або сімейний обов’язок, вирішити системну побутову або матеріальну задачу. Відповідна доба для прибирання, чищення, складних скрупульозних робіт, планових лікувальних процедур і візитів до лікаря, інтенсивного догляду за домашніми вихованцями, робочих нарад, ведення службової кореспонденції та медичної документації. Спільна справа або розклад може на час згуртувати вас навіть з тими людьми, відносини з якими не виглядають безхмарними.

Діва

У цю добу Дівам важко дотримуватися правил, інструкцій і режиму. Аж до ночі ваша і чужа активність може бути не підпорядкована ніякому розкладу, у зв’язку з нештатною ситуацією або незвичайним настроєм. Не варто планувати на цей день рутинні турботи, переслідування своїх особистих інтересів, а також справи, що вимагають підвищеної скрупульозності, зосередженості і суворого дотримання стандартів.

Терези

Терезів зірки закликають розумно розподіляти сили і дивитися на ситуацію об’єктивно. У вас з’являються нові можливості і переваги, але ви ризикуєте не помітити їх через одержимість однією метою. Ви можете віддати надто багато сил кар’єрі, бізнесу, особистій конкуренції. Не виключено, що вас захопить моноідея, якій ви будете готові віддати всі ресурси. Конфлікти цього дня болючі, але цілком продуктивні. Потужний викид енергії не пройде даремно, а дружба і довіра після сварки швидко відновляться.

Скорпіон

Для Скорпіонів більш сприятлива перша половина дня, краще не зволікати з виконанням обов’язкових справ. Увечері у вас або вашого оточення можуть з’явитися нові плани і несподівані смаки, при цьому задоволення від сюрпризу і приємне відчуття новизни можуть супроводжуватися роздратуванням і дискомфортом. Це не найкращий момент для побачення, для початку співпраці, змін в будинку або в спільному бізнесі.

Стрілець

Сьогодні з ранку Вас чекають гармонійні сімейні відносини, хороше спілкування у коханні. Можливо, удачу принесуть фінансові спекуляції, що відносяться до нерухомого майна, ферми, послуг. Сприятливий час для реклами і суспільних відносин.

Козоріг

У цей день для Козерогів небажані великі придбання і довгострокові вкладення, не варто також планувати і затверджувати фінансову політику. Можуть викликати песимізм відносини з одним або зі спільнотою за інтересами. Займіться актуальними проблемами і не заглядайте занадто далеко в майбутнє. Ставте собі конкретні цілі, не бійтеся вкладати в них сили та інші ресурси. Корисно переглянути прийоми, за допомогою яких ви домагаєтеся бажаного, і при необхідності змінити їх на більш ефективні.

Водолій

Водоліїв чекає іспит на холоднокровність, далекоглядність і витримку. Більшості представників знака належить проявити ці якості не в перший раз, тому, по суті, вам доведеться всього лише знову вдатися до знайомого сценарію. Займатися варто необхідним, виключивши додаткові навантаження, невиправдані енергетичні, фінансові та емоційні витрати. Це невідповідний день для ініціатив, пов’язаних з партнерською діяльністю, для укладення шлюбу, для офіційного оформлення будь-якої угоди.

Риби

Гармонійні тенденції вчорашнього дня радуватимуть Риб і сьогодні. Будуть ще раз затребувані і гідно оцінені ваші досягнення і таланти. Не варто витрачати час і енергію на порожні мрії, якщо ви хочете «розвернутися», надати своїм діям масштаб і переконливість, отримати виправдання або захист, зміцнити особисту репутацію, розширити список впливових партнерів, важливих клієнтів. Для Риб, які прагнуть до ділового, спортивного або духовного зростання, буде важлива фігура тренера, наставника.