Гороскоп на 7 листопада: Близнюкам краще не вирушати у поїздку, а Терезам — не ревнувати без причини

Зірки прогнозують для більшості знаків покращення взаємин із близькими та радять не  перевантажувати організм.

Овен

Найкраще присвятити день відпочинку — наодинці або в колі близьких друзів, тут кожен сам повинен вирішувати.

І саме на поради друзів варто орієнтуватися при прийнятті важливих рішень.

 Телець

Сьогодні високий шанс отримати приємний сюрприз від Всесвіту. Це день удачі, в тому числі і фінансової.

Близнюки

 Близнюкам доведеться зіткнутися з деякими проблемами. Багато ситуацій вимагатимуть мирного вирішення. Якщо ви останнім часом ігноруєте своє здоров’я, цього дня вам наполегливо рекомендується зайнятися ним. Не варто мандрувати далеко цього дня.

Раки

 Ракам приділити варто час покращенню зв’язків із колегами та знайомими. Спробуйте поставити себе на місце інших. Гармонія приходить тоді, коли ви віддаєте від щирого серця і без жодних очікувань. Давнє бажання, про яке ви забули, може раптово здійснитися.

Лев

Відмінний день для побачень, сімейного дозвілля і всього, що пов’язано з особистим життям. А ось у всьому, що стосується грошей, потрібно бути гранично прискіпливим та обережним.

 Діва

На особистому фронті ймовірні грози. І чим більше представники знака будуть докладати зусиль, щоб згладити кути – тим швидше ситуація вийде з-під контролю. Краще розслабитися — і просто перетерпіти цей період.

Терези

Терезів очікує приємна новина від родича. У вихідні варто зайнятися вирішенням особистих проблем. Якщо ви плануєте придбати або продати нерухомість, будьте обережні ― вашою довірою можуть користуватися. Не ревнуйте без причини свою другу половинку, інакше сварок не уникнути. 

Скорпіон

Зірки радять Скорпіонам змінити свою вихідну стратегію. Спробуйте інший підхід. Відкрийте свій розум. Діліться своєю любов’ю, висловлюйте вдячність та похвалу. Так ви зможете спостерігати за зростанням свого морального духу.

Стрілець

Сьогодні саме час зібратися з силами і сказати рішуче «ні!» тим проектам або відносинам, які стали тягарем. Інакше наступного шансу звільнитися від ярма чекати доведеться ще дуже довго.

 Козеріг

Представники знака користуються успіхом у протилежної статі. Це може виражатися в тому числі і матеріально: можливі приємні подарунки від шанувальників.

Водолій

Самотні Водолії зможуть наблизитися до того, щоб знайти своє кохання. Якщо ви одружені, чекайте на те, що узи стануть міцнішими. Ближче до кінця робочого  дня вас можуть порадувати нові кар’єрні можливості. Але спершу перевірте, чи не надто вони гарні, щоб бути правдою.

Риби

Для розширення кордонів вам знадобиться стороння допомога. Єдиний спосіб отримати її ― попросити. День сприятливий для довгострокового планування та інвестицій. Ті, хто займається творчістю, зможуть знайти джерело натхнення.

Джерело