Місячний гороскоп на тиждень 25-31 жовтня: доленосний день, збитки або любов усього життя

У період убуваючого Місяця з 25 по 31 жовтня необхідно раціонально розпоряджатися грошима. Не здійснювати необдумані покупки і грамотно розподіляти бюджет. При роботі з документацією проявіть максимальну уважність, підвищується ймовірність помилок і прорахунків. В особистому житті займіть очікувальну позицію і дайте партнеру проявити ініціативу.

Місячний гороскоп на тиждень 25-31 жовтня 2021: Овен

На цьому тижні Овни мають шанси зміцнити свій матеріальний добробут. Добре вкладати гроші в довгограючі проекти, це в майбутньому буде приносити стабільний дохід. У професійній сфері час для налагодження контактів і пошуку ділових партнерів. Фізичні навантаження можуть підірвати здоров’я, не варто відвідувати спортзал.

Місячний гороскоп на тиждень 25-31 жовтня 2021: Тілець

Понеділок, 25 жовтня — ідеальний день для початку навчання. Самоосвіта вже незабаром буде приносити свої плоди. Ваші цілеспрямованість і працьовитість безпосередньо впливають на дохід. Зараз не час для ліні. 31 жовтня проведіть день у спілкуванні з друзями та близькими.

Місячний гороскоп на тиждень 25-31 жовтня 2021: Близнюки

Цього тижня колективна праця допоможе досягти максимальних результатів. Не варто наодинці вести складний проект, поради колег можуть зрушити справу з мертвої точки. Труднощі цього періоду варто сприймати як цінний життєвий досвід і використовувати його, щоб не допускати помилок в майбутньому. Ймовірно загострення хронічних недугів.

Місячний гороскоп на тиждень 25-31 жовтня 2021: Рак

Тиждень убуваючого Місяця буде стабільним. У професійній діяльності особливих злетів не буде, швидше вас поглине монотонна робота, яка буде віднімати багато сил. Колеги можуть стати джерелом цінної інформації. А ось з керівництвом краще не сперечатися.

Місячний гороскоп на тиждень 25-31 жовтня 2021: Лев

Вся увага цього періоду у Левів буде зосереджена на здоров’ї. Займіться зміцненням імунної системи, це допоможе уникнути застуд і нездужань. Якщо ви все-таки захворіли, не варто переносити хворобу на ногах. В особистому житті можливе загострення. Потрібно йти на компроміс, щоб зберегти відносини.

Місячний гороскоп на тиждень 25-31 жовтня 2021: Діва

На цьому тижні Дівам може надійти приваблива пропозиція нової роботи. Перш ніж його прийняти, необхідно обміркувати, чи готові ви до подальших змін. Якщо такий стан речей Вас влаштовує — приймайте пропозицію. 31 жовтня можливі доленосні знайомства, які можуть змінити ваше життя. Ймовірно загострення відносин зі старшими родичами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Успіх у фінансах, особистому житті та роботі: яким знакам Зодіаку пощастить у 2022 році

Місячний гороскоп на тиждень 25-31 жовтня 2021: Терези

Терези можуть зіткнутися з ситуацією, в якій близький друг проявить себе не з кращої сторони. Можливо, вам доведеться поговорити і з’ясувати, що сталося, не поспішайте розривати відносини. Тиждень сприяє спілкуванню і новим знайомствам, які можуть мати романтичне продовження.

Місячний гороскоп на тиждень 25-31 жовтня 2021: Скорпіон

Скорпіонів чекає напружений у всіх сферах тиждень. Але енергія і цілеспрямованість допоможуть подолати тимчасові труднощі. У першій половині тижня можливі збитки, які можуть підкосити бюджет. Однак ближче до вихідних вам вдасться знайти додаткові джерела доходу. Вихідні найкраще провести на природі.

Місячний гороскоп на тиждень 25-31 жовтня 2021: Стрілець

Стрільці вийдуть переможцями на любовному фронті. Зірки дають всі шанси зустріти любов усього життя. Однак варто проявити терпіння і відпустити ситуацію, зайвий натиск і поспіх в справах любовних ні до чого. На вихідних варто приділити більше уваги дітям, вони порадують своїми успіхами.

Місячний гороскоп на тиждень 25-31 жовтня 2021: Козеріг

Настав момент, коли козерогам потрібно максимально продемонструвати всі свої ділові якості. Начальство на цьому тижні не дрімає і помічає кожну помилку. Ініціативність і працьовитість будуть винагороджені по достоїнству. Зараз не час йти в тінь. В кінці тижня представників творчих професій може відвідати муза. Проведіть вихідні в сімейному колі.

Місячний гороскоп на тиждень 25-31 жовтня 2021: Водолій

У сімейних конфліктах Водолії можуть опинитися між двох вогнів. Не варто приймати чиюсь сторону, потрібно спробувати згладити гострі кути і піти на примирення. Хвилювання і тривоги на цьому тижні можуть негативно позначитися на стані здоров’я. Проведіть вихідні в спокійній обстановці і максимально відпочиньте.

Місячний гороскоп на тиждень 25-31 жовтня 2021: Риби

Тиждень змусить Риб похвилюватися. Однак важливо зосередитися на важливому, не розпорошуючи увагу на дрібниці. У справах любовних на цьому тижні необхідно проявити ініціативу і заявити про свої почуття дорогій серцю людині. Спільні вихідні допоможуть зміцнити відносини.

Джерело