На Сахаліні вчителька влаштувала на уроці гру на роздягання

Зі школярами, задіяними у грі, працює психолог. З батьками учнів 8 класу провели збори, на яких більшість його учасників визнала поведінку педагога неприпустимою.

 У школі села Пензенське Томаринського району на Сахаліні вчителька влаштувала своїм учням гру на роздягання. Про це пише astv.ru з посиланням на матір одного зі школярів. 

За словами жінки, цей інцидент стався на уроці з учителем російської мови та літератури у восьмому класі ще у жовтні. Незабаром відео з’явилося у Мережі та стало вірусним серед дітей. Так про те, що сталося, і дізналися батьки. 

«Деякі з батьків стали на бік вчителя, називаючи її «педагогом від бога». Але я вважаю, що хороший педагог просто не допустить такого. Така поведінка недоречна в стінах школи, — розповіла жінка. 

У Міністерстві освіти Сахалінської області з’ясували, що таким чином вчитель під час класної години спостерігала за грою дітей у «Чан Гін Цо» (альтернативна назва «Камінь, ножиці, папір»). 

«Після того, як про те, що сталося, стало відомо, в освітньому закладі провели службову перевірку. Зі школярами, задіяними у грі, працює психолог. З батьками учнів 8 класу провели збори, на яких більшість його учасників визнала поведінку педагога неприпустимим.

Наступного дня вчитель російської мови та літератури звільнилася за власним бажанням», — додали у відомстві.

Джерело