Наталія Могилевська ошелешила подробицями особистого життя: “Вийшла заміж у 18. Розвелася через 4 місяці”

Відома українська співачка Наталія Могилевська у свої 46 років знаходиться у статусі холостячки, але так було не завжди. На рахунку зірки не один шлюб і не один роман, тож її особисте життя регулярно стає предметом для обговорення в пресі та у соціальних мережах.

Наталія Могилевська з самого старту співочої кар’єри підкорила слухача, адже вона володіє вражаючими вокальними даними і приємною зовнішністю, а її жіноча харизма заслуговує окремого обговорення. Артистка завжди привертала до себе чоловічу увагу, однак того єдиного вона поки що так і не зустріла.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як виглядає перша дружина Юрія Горбунова: чорноволоса красуня, якій не вдалося переплюнути Катю Осадчу

У дев’яностих Могилевська зав’язала стосунки зі своїм першим продюсером Олександром Ягольником. Спільні пісні, житло і плани на майбутнє, здавалося, вели до весілля, однак на пропозицію руки та серця Наталія відповіла відмовою.

Наталя Могилевська та Олександ Ягольник (посередині)
Продюсер і чоловік Наталії Могилевської Олександр Ягольник у білому світері

Першим офіційним чоловіком знаменитості став бізнесмен Дмитро Чалий. Неймовірно пишне весілля у 2004 році продовжилося сніданком в Парижі вже наступного ранку, проте і ця красива історія була швидкоплинною – не промайнуло й року подружнього життя, як пара розлучилася. Чоловік бачив поряд з собою сімейну жінку, а співачка приділяла багато уваги кар’єрі.

Перший офіційний чоловік Наталі Могилевської
Перший офіційний чоловік Наталі Могилевської Дмитро Чалий

Наступні серйозні стосунки Могилевської протривали довше – 5 років. Зірка навіть знайшла спільну мову з доньками коханого Єгора Долініна. Публічних скандалів між ними не лунало, тим не менш, врешті закохані розійшлися без розголошення причин розриву.

Третій колишній Наталі Могилевської Єгор Долінін
Третій колишній Наталі Могилевської Єгор Долінін

Також Наталі в різний час приписували романи з Владом Ямою, Раду Поклітару, Ектором Хіменесом-Браво, Максом Барських, Владом Дарвіним та навіть Кузьмою Скрібяним.

Джерело