Перша дружина Арсена Мірзояна більше не ховається в тіні: Анна Мірзоян нагадала, чим краща за Тоню Матвієнко

Арсен Мірзоян завжди обирав для себе найгарніших дівчат у дружини. У мережі спливли фото його першої обраниці.

Арсен і Тоня. Цю пару об’єднала любов до музики та жага до слави. Вони познайомилися завдяки телепроєкту і одразу зрозуміли, що вони – половинки один для одного. Співачка народила коханому донечку, а артист окружив коханням і турботою своїх рідних.

Втім, з першою дружиною Мірзоян не припинив спілкування. Разом з Анною, так звати екс-обраницю чоловіка, він досі виховує синів, один з яких вже закінчив школу.

Сини Арсена Мірзояна

Цікаво, що ви могли 100% вже раніше бачити колишню кохану зірки. З нею він з’являвся на публіці у ті часи, коли ще тільки набирав популярність.

Перша дружина Арсена Мірзояна. Фото взято на просторах мережі.

Втім, спільних фотосесій пара не робила, а після розлучення Анна не стала спекулювати на темі стосунків з зіркою та скромно лишилася працювати на благо рідному місту.

Живе і досі жінка у рідному Запоріжжі. Там вона зростила двох дітей, які після розриву батьків не захотіли лишатися з татом у столиці, а підтримали маму у своєму місті. До речі, хлопці знайомі з Тонею та її доньками.

Анна Мірзоян

Сама ж Анна виявилася дуже творчою людиною. Вона танцює, а ще захоплюється мистецтвом. Не пропускає виставки сучасних художників. Та це не єдиний талант жінки. Вона обожнює спорт та не впускає шансу похвалитися світлинами з чергової велопрогулянки або кросу. А ця світлина для неї особлива – тут випускний сина:

“Ти теж випускниця”, – пише вражена молодістю Анни її підписниця.

Виявляється і на концерти екс-чоловіка ходить, тільки якщо вони – у Запоріжжі. Сам Арсен дуже тепло згадує про свою обраницю і завдячує за виховання своїх синів-козаків.

Джерело