Перше, що ви побачили на зображенні, дозволить заглянути в вашу підсвідомість та розкриє ваші приховані страхи

Короткий психологічний тест на виявлення страхів.

За допомогою малюнків психологи багато дізнаються про особистість своїх клієнтів. Запитавши, що пацієнт бачить на зображенні, вони можуть зробити висновок, наприклад, про його несвідомі страхи, інформує Ukr.Media.

Що перше привернуло ваш погляд на малюнку? Відповідайте швидко, не роздумуючи.

Дівчатко

Швидше за все, ви пригнічуєте страхи родом з дитинства. У свідомості дитини відбивається маса подій, які можуть вплинути на неї в майбутньому. Якщо їх не пропрацювати, вони можуть проявитися в дорослому житті різними способами — від згубних залежностей до страху перед життям. Згадайте, якими були ваші стосунки з мамою? Якщо ви часто розлучалися або між вами не було тепла і довіри, підсвідомі страхи будуть заважати вам брати на себе відповідальність і приймати рішення.

Метелик

Зазвичай метелик пов’язаний з позитивними емоціями. Але у вашій підсвідомості він може означати страх нереалізованого шансу. Високий ризик відчуття втрати — ви часто сумуєте за людьми, яких більше немає поруч з вами.

Малина

Ця ягода знаходиться в центрі картинки. Вона непропорційна за розміром і символізує серце і любов. Якщо першим, що ви побачили на малюнку, була малина, значить, ваш страх знаходиться на рівні серця. Він виникає через те, що ви чините опір душевним переживанням і коханню.

Павук

Багато людей бояться павуків. Цей страх пов’язаний з процесом виживання, який навчив їх бути пильними і побоюватися лякаючих об’єктів. Павук — це символ вашого оточення. Якщо першим на зображенні ви побачили його, подумайте, наскільки безпечно ви відчуваєте себе в соціумі. Чи не занадто ви турбуєтеся останнім часом? Це почуття заважає вам помічати красу навколо, щасливі моменти і людей, які вас люблять.

Дерева

Зображення дерев часто використовується в психоаналітичних тестах. Вони символізують ваші коріння. На цьому малюнку їх крона утворює своєрідний міст і означає переживання вами якогось внутрішнього конфлікту, втрату особистої ідентичності.

Звірятка за деревами

У дитинстві ви швидко заспокоювалися, варто було вам обійняти своїх плюшевих ведмедиків або зайчиків. З ними вам було спокійно, тепло і безпечно. На цій картинці звірятка трохи деформовані, і якщо ви побачили їх першими, то у вас є несвідома травма родом з дитинства. Ви отримали її, коли чогось боялися, а поруч не було нікого, хто б міг вас заспокоїти і втішити.

Череп

Ви не довіряєте собі і страждаєте від низької самооцінки. Через це вам складно приймати рішення, особливо в умовах серйозних проблем. Ваша низька самооцінка — результат постійного прагнення довести всім навколо, що ви хороша людина і вас є, за що любити. Ви і правда заслуговуєте любові, тому припиніть боятися і життя вам обов’язково посміхнеться.