Поки Ольга та Наталя Сумські з’ясовують стосунки, їхня мама живе в убогій квартирі без ремонту: “Такі заможні, а мама наче в общазі”

Мама Ольги та Наталі Сумських нещодавно відсвяткувала свій 88 день народження. Молодша донька, відома своєю роллю Роксолани, разом із родиною приїхала в гості до Анни Сумської та поділилася спільними фотографіями зі свята. Однак у відповідь отримала шквал критики від підписників.

Ольга та Наталя Сумські – дві рідні сестри та дві зірки українського телебачення, які останнім часом практично припинили спілкування одна з одною. Конфлікт між ними стався через кардинально різні погляди на деякі речі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як виглядає перший чоловік Каті Осадчої та чому вони розійшлися: імпозантний депутат, якого посунув Горбунов

Перш за все, Наталю обурило, що молодша сестра дозволяє собі грати в серіалах та фільмах, які знімаються в Росії або за рахунок бюджету сусідньої держави. До того ж старша донька Ольги, Антоніна Паперна, вже декілька років живе у Москві, де вийшла заміж за актора Володимира Яглича, якому подарувала двох дітей.

Антоніна Паперна та Володимир Яглич з дітьми

Окрім того, старша Сумська не розділяє любов  молодшої активно демонструвати кожен крок свого життя на публіку. Ольга дійсно активно веде свій особистий блог у соціальних мережах, де не соромиться ділитися фото з родиною, з відпочинку та навіть без макіяжу. Її сестра розповідає прихильникам виключно про роботу.

Нещодавно Ольга опублікувала сімейні фото з дня народження мами, яка відсвяткувала 88 років. Для привітань зібралася уся її родина: чоловік та дві доньки. Однак, Наталі з дітьми на спільних знімках не було, що викликало безліч питань в аудиторії: чому сестри не змогли примиритися навіть у такий день.

Ольгу та Наталю Сумських розкритикували за стан квартири їхньої мами

Ольгу та Наталю Сумських розкритикували за стан квартири їхньої мами

Обурив користувачів мережі також стан квартири їхньої мами. Підписники пишуть, що сестри такі заможні, а ремонт у квартирі найдорожчої людини зробити не можуть.

Скріншот зі сторінки Ольги Сумської
Скріншот зі сторінки Ольги Сумської

Сама зірка українського кінематографу відзначила, що її мамі подобається такий стиль і вона сама не готова робити ремонт у квартирі.

Джерело