Психологічний тест у картинці розкриє вашу темну сторону

Яка б людина не була хорошою, у неї є як позитивні риси характеру, так і негативні. Якщо ви хочете дізнатися про свою темну сторону, то вам слід пройти психологічний тест у картинці.

Для правильного проходження тесту вам потрібно:

  • розслабитися та зосередитися на собі;
  • перестати думати про сторонні речі;
  • виберіть той кактус, який би купили для себе.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тест: яка з трьох сімей — фальшива? Виберіть і дізнайтеся про свою психологічну травму

Розшифровка тесту

  1. Авторитарність — ви не вмієте програвати. Заради своєї перемоги готові піти по головах навіть близьких людей. Також ви досить запально і агресивно реагуєте на відмову.
  2. Жадібність — ви не будете займатися справою, якщо вона не буде приносити вам вигоду. У будь-якій ситуації ви намагаєтеся витягти для себе плюси.
  3. Балакучість -несомненно комунікабельність добре, але в цьому треба знати міру. Такі люди не думають про те, що говорять і коли вони це роблять. Також ви не проти попліткувати.
  4. Легковажність — ви безвідповідальна людина. Люди ставляться до вас з обережністю і рідко просять виконати якесь завдання.
  5. Вульгарність — у вас повністю відсутнє почуття збалансованості між вульгарністю і неординарністю. Найчастіше це проявляється не тільки в ваших життєвих орієнтирах, але і в вашому зовнішньому вигляді.
  6. Цікавість — цю рису характеру часто плутають з допитливістю, однак це зовсім різні речі. Ви часто лізете в чуже життя без питання. Це просто нездорова схильність бути в курсі всього.

Джерело