Психологічний тест у картинці: що заважає вам схуднути

Можливо у вас є бар’єр психологічного типу.

Багато хоч раз житті сідали на дієту або ходили в зал, щоб скинути зайві кілограми. Тільки не всім вдається досягти бажаного результату. Ця ситуація може бути пов’язана не тільки з фізіологією, а й з психологічними бар’єрами. Щоб дізнатися, що вам заважає бути стрункими і підтягнутими потрібно пройти психологічний тест.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нумерологія: як прізвище чоловіка впливає на долю жінки

Для правильного проходження тесту вам потрібно:

  • розслабитися та зосередитися на собі;
  • перестати думати про сторонні речі і уявіть, що ви займаєте будь-яким спортом;
  • виберіть картинку, яка вам сподобалася найбільше.

Розшифровка тесту

Брейк данс. Ваша проблема з вами з самого дитинства. Вас привчили регулювати життєві питання за допомогою їжі. Тепер ви заїдає свої позитивні та негативні емоції. Саме тому вам важко повернути собі підтягнуте тіло.

Вправи з м’ячем. Ви не можете позбутися від зайвої ваги через те, що маєте потребу в захисті. Схуднувши ви будете почувати себе менш захищеним. Щоб позбутися від цього вам необхідно знайти підтримку і захист в близькій людині.

Силові вправи. Ви не можете схуднути через невпевненість в собі. Обростаючи своєрідним коконом, ви намагаєтеся себе захистить від інших.

Балет. Ви не можете брати на себе відповідальність. Щоб позбавитися від зайвої ваги вам необхідно набути силу волі. А також зрозуміти, що ніхто не винен у вашій повноті.

Гімнастика. Зайва вага не покидає вас через те, що ви відчуваєте почуття самотності. Якщо ви перебуваєте у відносинах, то вам не вистачає любові. Саме тому ви шукаєте це почуття в їжі.

Джерело