П’ятірка невірних дружин за знаком Зодіаку

Вони із захопленням заводять любовні інтрижки і не мучаться докорами сумління.

Заміжжя — не привід не фліртувати з чоловіками на стороні. Так вважають представниці 5 знаків Зодіаку.

Вони із захопленням заводять любовні інтрижки і не мучаться докорами сумління.

Скорпіон

Істерична зрадниця. Ефектна, спокуслива жінка. Межа чоловічих мрій. Здавалося б, сімейне життя з нею перетвориться в казку.

Мріям не судилося збутися, адже перед вами найхитріше і корисливе створіння на світі. Майстриня закочувати скандали і влаштовувати розборки без приводу не збирається зберігати вірність.

Якщо чоловік не втілює в життя її бажання, швидко знаходить більш перспективну заміну.

Лев

Вітряна зрадниця. Занадто мінлива і допитлива для вірної супутниці життя.

Перебувати в обіймах тільки одного чоловіка, що може бути нудніше? Мріє про щоденний емоційний сплеск, вибух адреналіну і вогненних почуттях.

Стабільне і розмірене сімейне життя не викликає у неї бурхливого захоплення. Заборонені зв’язки для неї — найкращий спосіб відволіктися від рутини.

Риби

Зрадниця з претензіями. Активно будує ідеальне життя. Мріє стати еталоном для інших.

Для цього старанно створює образ щасливої дружини і матері. Маніпулює чоловіком за допомогою хвороб і сліз. Якщо чоловік відмовляється потурати їй і змінюватися на догоду вимогам, відправляється на пошуки нових шанувальників.

Відновлює зустрічі з колишніми коханими і заводить романи по листуванню.

Телець

Лукавий зрадник. Її вважають зразковою господинею і самою турботливою супутницею. Не закочує скандали.

Закриває очі на образи і підлі вчинки. Дорожить сімейними зв’язками і створює затишок в домі. Змінюється до невпізнання, коли чоловік завдає їй удар в спину. Обдурена дама не стане терпіти подібне ставлення.

Чоловік перетворюється на головного ворога, який не вартий її уваги. Щоб заповнити серцеву порожнечу, дівчина починає фліртувати з усіма підряд.

Овен

Зрадниця-скандалістка. Не вміє контролювати емоції і не збирається стримувати себе. Закочує істерики з будь-якого приводу.

Приводом для зради може стати що завгодно. Якщо чоловік не похвалив приготовану вечерю, помститься йому фліртом з колегами.

Коли чоловік затримується на роботі, запальна дама від злості готова кинутися в обійми до незнайомця на вулиці. Таємні любовні зв’язки для неї — емоційна віддушина і своєрідний спосіб помсти.

Джерело