Що відомо про роман Тіни Кароль та олігарха Коломойського: через цю любов не склалися стосунки з Баланом

Після смерті єдиного чоловіка Тіни Кароль Євгена Огіра у 2013 році, про її особисте життя ходять безліч чуток. Сама співачка підігріває їх тим, що абсолютно нічого не розповідає про свої романи — при цьому і не підтверджує, і не спростовує чутки, які з’являються довкола її персони.

За особистим життям Тіни Кароль пильно слідкують тисячі її прихильників. Вісім років тому артистка овдовіла – її чоловік, продюсер Євген Огір, пішов із життя після затяжної боротьби з онкологією. У пари залишився син Веніамін, який зараз навчається в Англії.

Про смерть коханого Тіна дізналася просто перед виступом, за декілька хвилин до виходу на сцену. Під час того концерту співачка вилилася в музиці та співі всю свою біль.

Тіна Кароль та Євген Огір
Тіна Кароль та Євген Огір

Після втрати Огіра у Тіни так і не було стосунків. Принаймні офіційно. Зірка ніколи не говорить про свої романи і абсолютно відмовляється коментувати будь-які чутки, які з’являються навколо неї буквально щодня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вагітна Наталія Могилевська заспівала з великим животом: навіть не намагалася сховати своє цікаве положення

Одним із останніх “чоловіків” Кароль був молдавський співак Дан Балан, з яким вони разом сиділи у суддівських кріслах на шоу “Голос”. Їхню пару “сватала” практично вся країна, навіть мама артиста приїздила з Кишиніва для знайомства з українською поп-дівою, однак це кохання не отримало підтвердження, а залишилося ще одним фанатським домислом.

Тіна Кароль і Дан Балан
Тіна Кароль і Дан Балан

Приписували Тіни любов і з ще одним впливовим чоловіком в Україні – дніпровським олігархом Ігорем Коломойським. Буцімто про їхні стосунки журналістам розповіла танцюристка з балету виконавиці. До того ж Тіна почала часто з’являтися на телеканалі “1+1”, саме мільйонер володіє акціями цієї компанії.

Що відомо про роман Тіни Кароль та олігарха Коломойського
Що відомо про роман Тіни Кароль та олігарха Коломойського

Сама співачка знову ніяк не коментувала ці чутки, власне як і Коломойський. Відзначимо, що в олігарха є офіційна дружина, з якою він уже багато років разом та виховує сина й доньку. Тож скоріш за все, пара Тіни та Ігоря – це ще одна з чуток, яку вигадали фанати артистки.

Джерело