Що згідно з народними прикметами не можна робити 12 грудня

  • Свята

Дотримуючись цих простих прикмет, ви вбережете себе від негараздів та невдач.

Дівчатам не слід в цю неділю затівати прибирання, інакше майбутній чоловік виявиться скупим. Якщо ж 12 грудня з’явилася потреба щось витерти, то потрібно зробити це одним рухом і у напрямку до себе. Інакше можна відігнати удачу, інформує Ukr.Media.

При чищенні снігу з дахів не варто користуватися лопатами — тільки віниками. В іншому разі можна відвадити від себе достаток, говорили прапрапрадіди.

Не рекомендується в цей день відмовляти в милостині — самому доведеться зіткнутися з убогістю. Якщо ж сусіди попросять продукти в борг, потрібно не просто дати їх, а вибрати найкращі. Тоді весь майбутній рік буде успішним.

Водночас самому брати в борг продукти 12 грудня не забороняється. Головне — не просити в борг грошей. Наші предки вірили, що разом з металом або купюрами можна забрати собі негатив їх господаря.

12 грудня суворо заборонено лаятися. Будь-яке лайливе слово, вимовлене в цю неділю, може привернути увагу темних сил. Вони визнають «свого» і полетять знайомитися. У це вірили в народі.

Про погоду наші предки говорили: якщо 12 грудня йде дрібний сніг — попереду хуртовини, якщо сніжинки великі — чекайте на потепління.

Також прапрапрадіди помічали: якщо сніг налипав на гілки дерев, попереду відлига.

Існувала в народі і така погодна прикмета: якщо луна 12 грудня далеко розноситься, то морози будуть міцніти.

Сни, побачені в ніч з 11 на 12 грудня, зазвичай показують ті помилки, яких ви припустилися в минулому, але вирішили не виправляти. У сновидіннях цієї ночі можна побачити також завдання, які вам потрібно виконати і на які у вас є сили, але чомусь ніяк до них не приступите.

Крім того, якщо сон у ніч із суботи на неділю був пофарбований у світлі кольори, був пов’язаний з морем, полем, великими залами, високими стелями чи небом, отже, ви отримали знання, які здатні вивести вас на новий рівень. Скористайтеся цією підказкою в реальності.

Особливу увагу слід звернути на побачених уві сні персонажів. Якщо вам насняться знайомі знайомих, то потрібно оцінити їхню роль у сновидінні. Так, якщо вона була гарною, то попереду вас пов’язуватиме успішна спільна справа. Якщо вам не сподобалася їхня поведінка уві сні, побоюйтеся спілкування з цими особами й в житті.

Якщо вам присняться любовні стосунки з кимось із колег, поставтеся до такого сновидіння серйозно: можливо, ваша підсвідомість щось знає про ваші приховані бажання. Із цією інформацією треба попрацювати. І чи відпустити її, чи почати діяти.

Якщо ви завдаватимете біль комусь із знайомих або близьких, насправді це означатиме, що ви не до кінця довіряєте їм, а дарма. Спробуйте відкритися. І побачите, що іноді це корисно для загального блага.