Що згідно з народними прикметами не можна робити в перший день зими 1 грудня

  • Свята

Дотримуючись цих простих прикмет, ви вбережете себе від негараздів та невдач.

Не слід в цей день зв’язуватися з грошима — ні паперовими, ні металевими. Вважається, що 1 грудня вони будуть здатні передати негативну енергетику від людини людині. Так що якщо є потреба розплатитися з кимось, краще скористатися безготівковим розрахунком, інформує Ukr.Media.

У цю середу не можна приймати подарунки від незнайомців. У всякому разі не варто їх брати з рук в руки. В іншому разі можна позбутися частини свого успіху. Якщо вам піднесуть презент, попросіть його покласти на стіл.

1 грудня не рекомендується нічого змінювати у своєму житті. Йдеться навіть про новий образ. У народі вірили: інакше можна зіткнутися з тим, що всю зиму доведеться виправляти наслідки цих метаморфоз.

З цієї ж причини не можна лаятися в перший день зими — до весни не вдасться помиритися. Так говорили наші прапрапрадіди і намагалися не піднімати гострих тем 1 грудня.

Також предки вважали, що 1 грудня можна відвадити від себе достаток, якщо почати заздрити комусь або злитися на когось — навіть якщо на те є об’єктивні причини. Перший день зими потрібно провести в позитивних думках — тоді в майбутньому році вдасться уникнути серйозних фінансових втрат.

Про погоду наші пращури говорили, що по ній цього дня можна судити про те, якою буде зима загалом. Так, якщо з самого ранку дме сильний вітер, попереду три завірюшні місяці. Якщо 1 грудня тепло та спокійно за вікном, то й найближчі три місяці пройдуть без погодних потрясінь.

Також прапрапрадіди вважали: якщо 1 грудня навколо місяця утворилися кола, що світяться, насувається мороз.

Побачити муху чи комара 1 грудня — до сильної відлиги. Щоправда, таке явище було досить рідкісним, тож у народі орієнтувалися на іншу прикмету: ворона дорогою гуляє — тепло наганяє.

Сни, що приснилися в ніч із 30 листопада на 1 грудня, повинні оголити перед вами ваші власні вади. Особливо варто звернути увагу на яскраві сновидіння, що добре запам’яталися.

Так, якщо в ніч «з осені на зиму» ви побачите себе в ролі можновладця (навіть якщо ви при цьому ніким не зневажаєте), значить, час утихомирювати свою гординю. Якщо вам насниться блискавка, ваша диктаторська поведінка найближчим часом відіграє ключову і не найкращу роль у вашому житті.

Якщо в ніч з вівторка на середу вам насниться, як хтось вами командує, вимагає від вас щось або ображає вас, насправді це означатиме, що зараз вам потрібно зробити якийсь рішучий крок. Поради ззовні при цьому необхідно ігнорувати.

Також важливі образи, пов’язані з вашим родом. Якщо насниться ваш предок, який спочив від шкідливих звичок, необхідно якщо не відмовитися від них, то хоча б знизити їхню «концентрацію». В іншому разі готуйтеся до серйозних проблем зі здоров’ям.