Східний гороскоп на 2022: повний розбір романтичної, фінансової та професіональної сфер життя

Східний гороскоп на 2022 стверджує, що Тигр любить яскраві розваги. Якщо пануватимуть шум, веселощі та сміх, можна сказати, що ви зробили перший крок до дружби з господарем 2022 року. Взагалі ця тварина найближчими місяцями охоче опікуватиметься людям, які вміють жити красиво і на широку ногу. Читайте астрологічний прогноз на 2022 детальніше в статті.

Східний гороскоп на 2022 рік для Пацюків

Пацюкам у 2022 році зірки радять не упускати можливості голосно заявити про себе. Нехай оточуючі дізнаються про те, наскільки ви яскрава, самобутня, неординарно мисляча людина. Чорний Тигр, правитель цього року, цінує та поважає осіб, які не бояться бути в центрі уваги.

Східний гороскоп на 2022 рік для Биків

Бики в 2022 році будуть поводитися спокійно і неквапливо. До такої поведінки вас підштовхне Чорний Тигр. Істота, що найбільше у світі цінує розкіш, комфорт і насолоду, змусить відкритися назустріч всьому перерахованому і вас, відчайдушні трудоголіки. Ось чому найближчими місяцями від Биків все частіше буде чутно відмову.

Фото взяте на просторах мережі
Східний гороскоп на 2022 рік

Східний гороскоп на 2022 рік для Тигрів

Рік Чорного Тигра для народжених під однойменним знаком китайського гороскопу пройде дуже насичено. Підтримки, яку отримаєте від правлячої тотемної істоти, вистачить багато на що. Тиграм у 2022 році можна сміливо займатися справами, що базуються на підприємництві.

Східний гороскоп на 2022 рік для Кроликів

Коло спілкування Кроликів у 2022 році стане значно ширшим. Цьому сприятиме бурхливе соціальне життя, яке почнеться з легкої руки Чорного Тигра. Правитель цього року вирішить, що представникам вашого знаку настав час обростати корисними зв’язками та цікавими знайомствами. Звичайно, спілкування це не єдине, що чекає на вас попереду. При цьому всі основні події найближчими місяцями плавно випливатимуть саме з комунікабельності, що зросла.

Східний гороскоп на 2022 рік для Драконів

У Драконів у 2022 році передбачається період зниження життєвих сил та активності. Усі зусилля спрямовані не на зовнішній, а у внутрішній світ. На цьому наполягатиме правитель року, Чорний Тигр.

Східний гороскоп на 2022 рік для Змій

Зміям у 2022 році зірки рекомендують застосувати більше конкретики при постановці цілей та пошуку основних пріоритетів. Життя у владі неординарної істоти, Чорного Тигра, сповниться невизначеністю. Ситуацію може погіршити саме вашу власну непостійність.

Гороскоп на 2022 рік для жінок
Східний гороскоп на 2022 рік

Східний гороскоп на 2022 рік для Коней

Для коней у 2022 році складеться дуже комфортна обстановка. Чорний Тигр, який керує всім, що відбуватиметься на планеті Земля, оточить представників цього знака непідробною турботою. Це гарантує везіння у професійних справах, спокій у фінансовій сфері, гармонію у подружньому житті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп на 2022 рік для жінок: Водяний тигр здійснить мрії земляних знаків, але вогняним спуску не дасть

Східний гороскоп на 2022 рік для Вівці

У Вівці 2022 року з’являться передумови для значних змін. Вони з високою ймовірністю паралельно стартують у особистих та професійних справах, а також торкнуться менш важливих сфер життя. Це ремонт, переїзд, покупка меблів чи нового гардеробу.

Східний гороскоп на 2022 рік для Мавп

У Мавп у 2022 році з’являться масштабні цілі. Представники вашого знаку і в минулому відрізнялися високою ініціативністю, а з подачі Чорного Тигра, який курируватиме те, що відбувається на планеті Земля, ця риса домінуватиме у вашому характері.

Східний гороскоп на 2022 рік для Півнів

У 2022 році у житті Півнів не передбачається сенсаційних подій. Чорний Тигр з якихось особистих міркувань залишить поза увагою представників цього знака.

Східний гороскоп на 2022 рік для Собак

У Собак 2022 рік обіцяє бути набагато спокійнішим за минулі кілька років. Це дасть вам можливість позбутися емоційного навантаження. А ще Чорний Тигр нагородить вас нечуваним успіхом.

Гороскоп на 19 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку
Східний гороскоп на 2022 рік

Східний гороскоп на 2022 рік для Свині

У Свині 2022 року з’явиться багато приводів, щоб пишатися собою. Насамперед, представники цього знака зможуть залагодити справи, пов’язані зі вступом у спадок, купівлею-продажем нерухомості або чимось не менш масштабним та важливим.

Джерело