Тест: яка з трьох сімей — фальшива? Виберіть і дізнайтеся про свою психологічну травму

Психологи стверджують, що всі наші проблеми — з дитинства. Прямо зараз пройдіть тест і дізнайтеся, яка дитяча травма заважає вам по життю. Отже, приступимо до подорожі в глибини вашої підсвідомості. Для цього повністю розслабтеся і дайте відповідь на питання: яка з трьох сімей, представлених на зображенні — несправжня? При відповіді постарайтеся звертатися до вашого внутрішнього голосу. Якщо вибір зроблено, можете прочитати нижче, що означає ваша відповідь.

Тлумачення тесту

Сім’я №1

Ви — активна людина, вас відрізняє самостійність і незалежність по життю. Ваша проблема в тому, що ви не знайомі з поняттям сім’ї з дитинства. Ваші батьки розлучилися, коли ви були дитиною, або у батьків були погані відносини — ваша мама принижувала батька. Через те, що у вас не сформувалася модель сім’ї, вам складно створювати власну. Ви не розумієте, навіщо вам це, вважаючи за краще бути самотніми.

Сім’я №2

Ви росли в повній сім’ї, але вам не приділяли достатньо уваги. Ваші батьки були зайняті собою і своїм життям, вам не вистачило батьківської любові і турботи. Ви виросли з постійним бажанням отримувати увагу. Ви дуже вимогливі до супутника життя, вам практично ніхто не підходить. У зв’язку з цим ви можете залишатися самотніми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Непроста задачка, над якою школярі ломають голови, а батьки просто розводять руками

Сім’я №3

Ви вибрали картинку зі щасливою і здоровою сім’єю, але вона здається вам фальшивої. У чому ж справа? Швидше за все, ви виросли в неблагополучній сім’ї. Не виключено, що ваші батьки ворогували, а ви були свідком їх конфліктів, що стало для вас травмою з дитинства. Вам допоможе тільки справжня любов. Якщо вам вдасться зустріти велику любов, ви виправите ситуацію і зможете намалювати свою картинку щасливої родини з чистого аркуша.