Вчені назвали групу крові, з якою заборонено вживати алкоголь

У людей з цією групою крові швидко виникає залежність.

Вчені визначили, що людям із другою групою крові слід повністю відмовитися від алкоголю. Власники цієї групи крові дуже швидко звикають до спиртного.

Наука давно знає, що раціон і спосіб життя потрібно коригувати залежно від особливостей крові — але з алкоголем це дещо інша історія. Справа в тому, що в спіралі ДНК ген, який відповідає за те, яка у вас група крові, знаходиться в тій же частині, що і ген, який, ймовірно, визначає схильність до алкоголізму.

Американський психолог Морзе проаналізував дані пацієнтів, які лікувалися від алкоголізму в США та Японії, і майже половина з них є власниками другої групи крові. 

Незважаючи на нерозуміння точного механізму, вчені вважають, що через специфіку роботи надниркових залоз людям з другою групою крові не вистачає глюкози, і вони підсвідомо намагаються компенсувати це алкоголем. Крім того, власникам цього типу крові дуже легко зняти стрес, вживаючи міцні напої, і з часом це перетворюється на модель поведінки.

Але алкоголь також шкодить і власникам інших груп крові. Людям з першою групою крові шкідливо вживати спиртне через їх схильність до захворювань шлунково-кишкового тракту, а з третьою — через часті захворювання серця та печінки. Найбільш стійкими до алкоголю вчені вважають «універсальних реципієнтів» — людей з четвертою групою крові. 

Джерело