Як виглядає перший коханий вагітної Насті Каменських: обрала Потапа замість юного красеня

Сьогодні Настя Каменських щаслива дружина. Два роки тому вона офіційно розписалася з колегою по сцені Олексієм Потапенком, відомим як Потап. Але до цього роману у співачки були міцні стосунки з хлопцем, які закінчилися через трагічний випадок, який пара пережила разом.

Два роки тому один із найпопулярніших українських музичних дуетів Потап і Настя шокували своїх прихильників і громадськість заявою про весілля. Чутки про роман між колегами ходили давно: ще у 2013-му вони потрапляли разом у кадр папараці на спільному відпочинку на Кубі. Тим не менш усі ці роки артисти зберігали таємницю.

Потап та Настя Каменських
Потап та Настя Каменських

Для обох виконавців це не перший досвід стосунків. Олексій Потапенко більше п’ятнадцяти років був одружений із Іриною Горовою, яка подарувала колишньому сина. Продюсер та музикант навіть після розлучення підтримує дружні стосунки з жінкою та приймає активну участь у вихованні свого чада.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як виглядає перша дружина Юрія Горбунова: чорноволоса красуня, якій не вдалося переплюнути Катю Осадчу

Настя також до весілля довгі роки перебувала у серйозних стосунках, проте до штампом у паспорті вони так і не закінчилися. Коханого Каменських звали Володимир Дятлов, познайомилася пара в 2005 році під час навчання в одному університеті. Декілька років вони просто товаришували і навіть часом недолюблювали один одного, але згодом зрозуміли – між ними палають почуття. Згодом вони переїхали до Києва, де Каменських розпочала свою співочу кар’єру.

Як виглядав перший хлопець Насті Каменських Володимио Дятлов
Як виглядав перший хлопець Насті Каменських Володимир Дятлов

Переломним моментов в їхній історії кохання стало страшне ДТП. На момент аварії в машині, окрім молодих людей, знаходилися батьки та сестра хлопця. Автівка декілька разів перекинулася, артистка отримала численні травми. Сім’я Володимира загинула, а самі закохані ледве залишилися живі.

Молодому чоловіку довелося повернутися в рідний Миколаїв, щоб доглядати за бабусею, яка залишилася зовсім сама. Ще деякий час закохані намагалися будувати стосунки на відстані у різних містах. Однак у результаті вирішили розійтися та залишитися друзями.

Джерело