Яка у вас статура: визначаємо тип фігури по зап’ястку

Швидкий і перевірений спосіб дізнатися тип своєї статури.

Наше статура залежить в основному від генетики, існує три типи фігури. Визначити свій тип фігури ви можете по зап’ястку.

Існує три традиційних типу фігури, яку людина отримує при народженні. Разом з нею кожному дістається певний обмін речовин, співвідношення жирової і м’язової тканини та ширина кісток. Визначити свій тип фігури ви можете по зап’ястку: все, що для цього потрібно — обхопити своє ліве зап’ястя правою рукою.

Вказівний та великий пальці вільно охоплюють зап’ястя, стикаючись в районі нігтів. Це означає, що у вас астенічний тип статури. У вас швидкий обмін речовин та мінімальний вміст підшкірного жиру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Популярная диета может спровоцировать 5 серьезных заболеваний

Великий та вказівний пальці торкаються один одного кінчиками подушечок. У вас нормостеничний тип фігури. У вас середньостатистичний тип статури, вас не можна назвати худою чи товстою людиною. У вас хороший метаболізм і середній рівень підшкірного жиру.

Пальці не стикаються. Ви — гіперстенік, це означає, що вираз «у мене просто кістка широка» — для вас не виправдання, а правда. У вас поганий метаболізм і високий відсоток підшкірного жиру.

Джерело